Piektdiena, 28.02.2020, 16:32
Sveicināti Viesis | RSS

"Sandis Kiops grupa Titāniks"

Videoklipi [0]
Mūzikas video

vecums

Statistika


Onlainā kopā: 1
viesu: 1
Lietotāji: 0

Autordziesmas

Fotoalbūms

Galvenie » 2018 » Augusts » 3 » Kukainīši gozējās Žurnālā ”Vakara ziņas” 3.augusta jaunajā numurā
15:50
Kukainīši gozējās Žurnālā ”Vakara ziņas” 3.augusta jaunajā numurā

Sieviete, kas Sandi Kiopu pārvērtusi līdz nepazīšanai vēsta žurnāls "Vakara ziņas"

Dziedātājs un publiskajā apritē populārā «pīlādžogas spēriena» autors Sandis Kiops (38) un Vecmīlgrāvja «Grīvas kroga» īpašniece Daina Laukmane (54), svinot savas mīlestības trešo gadadienu, klausītāju vērtējumam nodevuši duetā iedziedāto «Kukaiņdziesmu», kurai tapis arī dzīvespriecīgs videoklips. Priecīgo notikumu pāris savu tuvāko draugu lokā atzīmēja «Grīvas krogā».

Var zaudēt ienākumus, veselību, bet ne cieņu

Mīļvārdiņš «kukainis» Sanda un Dainas ikdienas leksikā radies nejauši abu draudzības sākumā. Reiz, kad Sandis sēdējis pie datora un strādājis, Daina noteikusi: «Ko tu sēdi pie datora kā tāds kukainis, visu laiku sabozies?» Kopš tā laika viņi viens otru sauc par «kukaini», tādējādi paužot savas siltās jūtas. Ir cilvēki, kas, nezinot pāra gadu starpību, notur abus pat par vienaudžiem. Taču ir arī tādi, kas pauž izbrīnu, kā Daina var būt kopā ar Sandi!?
«Cilvēki no malas nodomā, kā tā var? Sandis ir traks un nesavaldāms, kamēr Daina solīda sieviete. Redz, tā nav! Sandis ikdienā ir ļoti mierīgs, gluži kā jebkurš cits cilvēks. Mēs pa šiem trim gadiem, kopš esam kopā, neesam viens uz otru nekad pacēluši balsi vai lamājušies par sadzīviskām lietām. Mēs savstarpēji esam ļoti pieklājīgi. Tādi esam, jo viens otru ļoti mīlam. Es ikdienā redzu ļoti daudzus pārus, kas nāk uz krogu ar bērniem. Tās attiecības ir vienkārši dramatiskas. Esmu pārsteigta, kā sieva vai vīrs var atļauties skaļi svešu cilvēku klātbūtnē kaut ko viens otram aizrādīt. Nesaprotu, kā tā var būt un tajā pašā laikā dzīvot kopā. Mums ar Sandi tā nekad nav bijis. Cilvēks var zaudēt ienākumus, veselību vai vēl kaut ko, bet, ja tiek zaudēta elementāra cieņa vienam pret otru, tad tas ir viss,» par cieņu pāra kopdzīvē stāsta Daina.

Turpinājumu intervijai lasiet žurnālā ”Vakara ziņas” 3.augusta numurā.

Skatījumu skaits: 482 | Pievienoja: Titaniks | Atslēgvārdi: Sandis Kiops, Kiops, Privātā Dzīve, Kukaiņi, Kukaiņdziesma, Vakara Ziņas, Intervija, Žurnāls, Pīlādžogas spēriens, Daina un Sandis | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]

Balles repertuārs

Ieejas forma

Meklēšana